Członkowie
Dolnośląscy Pracodawcy

Związek Pracodawców Dolnośląscy Pracodawcy powstał w 1992 roku pod nazwą Sudecki Związek Pracodawców, na podstawie ustawy o organizacji pracodawców oraz w oparciu o statut.

Od 8 maja 2002 roku jest członkiem Konfederacji Lewiatan, a w lipcu 2014 roku formalnie zmienił nazwę na
Dolnośląscy Pracodawcy.

Dolnośląscy Pracodawcy zrzeszają czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu województwa dolnośląskiego.

Jako podstawowe zadanie związek przyjął ochronę i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec związków zawodowych pracowników, organów władzy i administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego. Związek uczestniczy w przygotowaniu i wdrażaniu przedsięwzięć, których celem jest ograniczenie bezrobocia. Współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz zapewnienia regionalnym przedsiębiorstwom korzystnych warunków do konkurowania na rynku europejskim, wspomaga przygotowanie firm do wykorzystania funduszy strukturalnych.

« powrót

Kiedy nowa oferta?

Jesteś ciekawy nowości w naszej Grupie Zakupowej? Lubisz okazję? Nie chcesz by ominęła Cię kolejna atrakcyjna oferta? Jeśli tak, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!

 

 

 

 

 

Grupa Zakupowa

O nas
Kontakt