Grupa zakupowa

Witamy na stronie Grupy Zakupowej Dolnośląskich Pracodawców!

Grupa Zakupowa Dolnośląskich Pracodawców powstała z myślą o członkach regionalnego związku pracodawców Konfederacji Lewiatan Dolnośląscy Pracodawcy. Każdy z członków Związku może dołączyć do Grupy Zakupowej i za pośrednictwem strony internetowej zamieszczać oferty. Na potrzeby Grupy Zakupowej oferty zostały podzielone na usługi oraz produkty.

Regulamin Grupy Zakupowej Dolnośląskich Pracodawców

Dolnośląscy Pracodawcy zrzeszają czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu województwa dolnośląskiego. Jako podstawowe zadanie związek przyjął ochronę i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec związków zawodowych pracowników, organów władzy i administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego. Związek uczestniczy w przygotowaniu i wdrażaniu przedsięwzięć, których celem jest ograniczenie bezrobocia. Współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz zapewnienia regionalnym przedsiębiorstwom korzystnych warunków do konkurowania na rynku europejskim, wspomaga przygotowanie firm do wykorzystania funduszy strukturalnych.

Kiedy nowa oferta?

Jesteś ciekawy nowości w naszej Grupie Zakupowej? Lubisz okazję? Nie chcesz by ominęła Cię kolejna atrakcyjna oferta? Jeśli tak, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!

 

 

 

 

 

Grupa Zakupowa

O nas
Kontakt